فروشگاه تصفیه آب گوارا

زندگی سالم با محصولات گوارا

درباره گوارا

در فروشگاه تصفیه آب گوارا ، متخصصان زیادی در حوزه‌ تصفیه آب حضور دارند و با انجام پروژه‌ های مختلف و همچنین داشتن سابقه‌ای بالا در این زمینه ، توانایی خود را به اثبات رسانده‌اند. ما با ارائه خدمات همچون تعمیر ، سرویس و فروش محصولات تصفیه آب ، در محدوده استان تهران و البرز آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز هستیم.

اهداف گوارا

مهمترین سر لوحه و هدف فروشگاه تصفیه آب گوارا، کسب رضایت مشتریان عزیز در ارائه خدمات می باشد. تیم کارشناسی و مهندسین فروش مجموعه گوارا ، با تکیه بر علم و تجربه و سرلوحه قرار دادن مشتری مداری، تمامی تلاش خود را جهت بهبود سلامت مشتریان خود و ارائه بهترین خدمات مربوطه، انجام خواهند داد . ما با ایجاد بستری مناسب برای مشتریان، خواستار ارتقا خدمات رسانی و بهبود عملکرد فروشگاه برای شما عزیزان هستیم.

نتیجه

کشور ما کشور کم‌آبی است و هرروز در رسانه‌ها اخبار متفاوتی از کاهش منابع و مصرف بی‌رویه آب به گوش می‌رسد. از طرفی آب ، بر سلامت ما و سایر موجودات اثرگذار می باشد. آب شرب دارای مقادیر زیادی املاح و آلودگی است که این آلودگی‌ها نه ‌تنها قابل رؤیت نیستند بلکه تنها با آزمایش قابل تشخیص است. بنابراین تصفیه آن ، کمک شایانی به بهبود سلامت محیط و جامعه خواهد کرد.

آدرس فروشگاه گوارا

فروشگاه گوارا ، علاوه بر ارائه خدماتی همچون نصب، تعویض و سرویس دوره ای در استان تهران و البرز ، با ایجاد بستری مناسب، فروش و ارسال کالا به تمامی مشتریان در سایر استان ها را ممکن ساخته است.

شماره تماس

09337927246

09216083056

02186174139

آدرس پستی

کرج ، فردیس ، فلکه دوم ،بین خیابان دهم و دوازدهم شرقی جدید ، پاساژ آویژه

در ابتدا باید گفت بسیار خرسندیم که در این سال ها به یاری مشتریان عزیزان توانسته ایم، با ارائه خدمات پس از فروش و عرضه جدیدترین دستگاه های تصفیه آب خانگی با بهترین قیمت در بازار، آب سالم را که حق طبیعی هر خانواده ایرانی است ، به خانه ها بیاوریم.

راه های ارتباطی

شبکه های اجتماعی گوارا

ساعت کاری

شنبه الی پنجشنبه : 9:00 الی 22:00

جمعه ها : 10:00 الی 19:30

نماد اعتماد

کلیه حقوق مادی و معنوی برای فروشگاه گوارا محفوظ می باشد | طراحی وبسایت توسط تیم رسپینا

Fill the form

Drop us a line

Fill in this form or send us an e-mail with your inquiry.

Or come visit us at:

301 Howard St. #600
San Francisco, CA 94105